Już teraz kup folię stretch hurtowo w Szczecinie

Województwo zachodniopomorskie to jeden z regionów w Polsce, w którym właściciele przedsiębiorstw z powodzeniem mogą nabyć materiał opakowaniowy, jakim jest folia stretch. Bywa on szczególnie przydatny w przypadku wysyłania licznych przesyłek, a także transportowania towarów do odbiorców na paletach.

Kolorowa folia stretch vs. folia rozciągliwa transparentna

 

Wybieraj folię rozciągliwą według zapotrzebowania – folię stretch transparentną o większych możliwościach rozciągu (nawet do 250%) lub też folię kolorową (jak na przykład czarna czy biała) z możliwością rozciągnięcia się w granicach od 120 do 150%. Nabywcy chcący dowiedzieć się więcej na temat omawianych produktów, proszeni są o przejście do działu Oferta lub bezpośredni kontakt z Działem Handlowym.

Folia maszynowa, ręczna, jumbo

W zależności od wyboru oraz przeznaczenia klienci Zakładu Produkcji Folii Efekt Plus wybierają folię do ręcznego wykorzystania, folię maszynową do owijarek, a także folię jumbo z przeznaczeniem do konfekcjonowania. Każdy z tych rodzajów rolek wyróżnia się odmiennymi właściwościami – folie maszynowe będą szersze i cięższe niż ręczne. Na rolki z folią maszynową nawija się ponadto produkt o większej rozciągliwości, która w przypadku ręcznego użycia nie byłaby wykorzystana w pełni.

Zastosowanie produktu – folia do owijania palet, paczek

Rozciągliwa folia standardowo stosowana jest w różnych branżach w Polsce i poza granicami kraju do owijania całych eur palet z produktami lub do zabezpieczania w transporcie czy magazynowaniu mniejszych paczek. Jeśli wykorzystamy w tym celu transparentną folię możemy liczyć na brak uszkodzeń mechanicznych, nieprzedostawanie się wilgoci i brudu. Ponadto kolorowa folia rozciągliwa gwarantuje dodatkowo zabezpieczenie przed przedostawaniem się promieni UV.