Do czego wykorzystuje się folię stretch?

 

Folia stretch to jeden z najpowszechniej używanych materiałów opakowaniowych nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Jej świetne właściwości – wysoka wytrzymałość i rozciągliwość – sprawiają, że jest idealnym rozwiązaniem do zabezpieczania niemal każdego rodzaju towarów. Folia stretch jest powszechnie wykorzystywana do opakowywania zarówno trwałych, wytrzymałych produktów, jak również tych towarów, które są znacznie bardziej narażone na uszkodzenia – np. produktów organicznych.

Wytrzymały stretch w Starachowicach

 

Swoje usługi Zakład Produkcji Folii Efekt Plus oferuje również w Starachowicach. Swoim klientom oferujemy najwyższej jakości folię stretch w niskich, atrakcyjnych cenach. Zamówienia dopasowujemy do indywidualnych potrzeb klienta.

Folia stretch maszynowa i ręczna

 

Oferta Zakładu Produkcji Folii Efekt Plus zawiera wiele rodzajów folii stretch o różnej grubości, rozciągliwości i kolorystyce. Oferujemy między innymi maszynową folię stretch, folię ręczną, folię jumbo czy folię MINI RAP. Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Potrzebujesz pomocy w doborze folii stretch lub masz inne pytania? Zapraszamy do wypełnienia formularza.

Dla kogo folia stretch?

Niezależnie od tego czy mówimy o wielkim, międzynarodowym przedsiębiorstwie, czy niewielkiej lokalnej działalności folia stretch sprawdzi się wszędzie. Jej niska cena sprawia, że opakowywanie nią towarów do transportu czy magazynowania jest tanie, a duża odporność dają gwarancję, że nie ulegną one zniszczeniu.