folia do owijania słomy

Sianokiszonka to ceniona przez wielu rolników pasza przeznaczana dla bydła hodowlanego. Odpowiednio przygotowana jest doskonałym źródłem składników odżywczych. Aby przygotować sianokiszonkę niezbędna jest folia do owijania słomy.

Jak wybrać folię do owijania słomy?

Wysokiej jakości folia rolnicza powinna być odpowiednio wytrzymała – tak by nie ulec rozerwaniu w trakcie owijania słomy, oraz by następnie źdźbła trawy, gałązki czy słoma jej nie przebiły. Istotne jest również to, aby folia do słomy wystarczająco długo zachowywała właściwości chroniące jej wnętrze przed promieniowaniem UV. Odpowiednie owinięcie słomy w folię ma ogromne znaczenie dla jej jakości, dlatego folia do sianokiszonki musi być również odpowiednio kleista.

Folia do owijania słomy AgroWrap

Zakład Produkcji Folii Efekt-Plus zajmuje się wytwarzaniem najwyższej jakości folii do owijania, wykorzystywanej w najróżniejszych branżach. W naszej ofercie znajduje się również profesjonalna folia do słomy. Występuje ona w w dwóch wariantach:

  • Szerokość 500mm, długość 1800m, grubość 25 mikronów;

  • Szerokość 750mm, długość 1500m, grubość 25 mikronów.

Każda oferowana przez nas folia rolnicza jest bardzo odporna na uszkodzenia oraz posiada wysoką kleistość. Dzięki temu owijanie słomy jest łatwe i szybkie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu!