Folia stretch – idealny materiał opakowaniowy

Magazynowanie czy transport towarów to przedsięwzięcia, które wymagają odpowiedniej organizacji i zadbania o wiele kwestii. Jedną z nich jest odpowiednie zabezpieczenie towarów przed uszkodzeniem. W tym celu stosuje się różne metody, jednak najpopularniejszą jest zastosowanie odpowiedniego materiału opakowaniowego.

Który z nich sprawdzi się jednak najlepiej? Od lat coraz więcej firm decyduje się na korzystanie z folii stretch. Folia do owijania posiada szereg zalet, które czynią ją wygodnym i tanim sposobem na zabezpieczanie towarów.

Zalety folii stretch

Folia do owijania jest przede wszystkim bardzo wytrzymała i rozciągliwa. Pozwala na zabezpieczenie towaru przed uszkodzeniami mechanicznymi i atmosferycznymi. Rozciągliwość w znaczy sposób ułatwia wygodne opakowanie towaru – niezależnie czy znajduje się on na palecie czy luzem. Folia do owijania występuje w różnych wariantach grubości i rozmiaru, a także przeznaczenia (np. do owijania maszynowego), dzięki czemu łatwo dostosować ją do swoich potrzeb. Nie bez znaczenia jest również fakt, że folia stretch jest bardzo tania, dzięki czemu jej wykorzystanie jest również opłacalne pod kątem finansowym.

Potrzebujesz pomocy w doborze folii stretch lub masz inne pytania? Zapraszamy do wypełnienia formularza.

Wytrzymały stretch w Skierniewicach

Zakład Produkcji Folii Efekt-Plus to renomowany, polski producent folii do owijania. W ofercie firmy znajdą Państwo różne rodzaje folii stretch – folię ręczną, maszynową (również w wersji z zakładkami), folię Jumbo oraz MINI RAP. Sprzedaż prowadzimy również na terenie Skierniewic, jak i całego województwa łódzkiego. Wszystkich zainteresowanych zakupem folii do owijania zapraszamy do kontaktu.