Do czego wykorzystuje się folię stretch

Ze względu na wysoką wytrzymałość i rozciągliwość folia stretch jest wykorzystania niemal w każdej branży do magazynowania i transportowania towarów. Produkty czy całe palety owinięte w różnego rodzaju folię stretch spotkamy na całym świecie. Popularność tego materiału opakowaniowego wynika nie tylko ze świetnych właściwości, ale również z niskiej ceny.

Wytrzymały stretch w Skarżysku-Kamiennej

 

Zakład Produkcji Folii Efekt Plus oferuje sprzedaż różnego rodzaju folii stretch w Skarżysku-Kamiennej i innych regionach kraju. Na prośbę klienta jesteśmy w stanie dopasować zamówienie pod jego indywidualne potrzeby.

Folia stretch maszynowa i ręczna

 

ofercie naszej firmy znajdą państwo ręczną folię stretch, maszynową folię stretch, folię jumbo, mini rap oraz folie z zakładkami. Oferujemy folie o różnej grubości, rozciągliwości i kolorach. Jeżeli macie Państwo jakieś pytania zapraszamy do kontaktu. Chętnie udzielimy wszystkich odpowiedzi.

Potrzebujesz pomocy w doborze folii stretch lub masz inne pytania? Zapraszamy do wypełnienia formularza.

Dla kogo folia stretch?

Folia stretch to produkt, który idealnie nada się zarówno dla dużych przedsiębiorstw jak i klientów indywidualnych. Jest to jeden z najczęściej wykorzystywanych materiałów opakowaniowych na świecie. Dzieje się tak ze względu na wysoką wytrzymałość oraz niską cenę.