Transport i magazynowanie to ogromne gałęzie przemysłu, które wymagają wieloetapowej dbałości o bezpieczeństwo towarów. Jednym z największych wyzwań stojących przed firmami wysyłającymi lub magazynującymi swoje produkty jest ich odpowiednie zabezpieczenie. W tym celu wykorzystuje się różne materiały opakowaniowe, między innymi folię stretch. Ze względu na jej właściwości folia do owijania staje się coraz powszechniej wykorzystywana.

Zalety folii stretch

Folia stretch posiada szereg zalet, które czynią z niej idealny materiał opakowaniowy. Jej podstawowym plusem jest wysoka wytrzymałość, dzięki której owinięty towar jest odporny na uszkodzenia. Ponadto folia stretch jest rozciągliwa, przez co dobrze dopasowuje się do różnych kształtów. Jej niebywałą zaletą jest również niska cena, która pozwala znacznie ograniczyć koszty ponoszone na zabezpieczenie towarów.

Folia do owijania Sanok

Zakład Produkcji Folii Efekt Plus to renomowany, polski producent folii stretch, który oferuje swoje produkty również w Sanoku. O najwyższej jakości oferowanej przez nas folii świadczą otrzymane licznie certyfikaty jakości i nagrody. Aby jak najlepiej sprostać wymaganiom naszych Klientów oferujemy możliwość indywidualnego dopasowania zamówienia do specyfiki branży.

folia stretch sanok

Dostępne rodzaje folii stretch

ofercie Zakładu Produkcji Folii Efekt Plus dostępne są różne rodzaje folii stretch. Są to:

  • Folia ręczna;
  • Folia maszynowa;
  • Folia Jumbo;
  • Folia MINI RAP;
  • Folia z zakładkami.

Ponadto wszystkie oferowane przez nas rodzaje folii do owijania dostępne są w różnych wariantach grubości, rozciągliwości i w różnych kolorach.

Potrzebujesz pomocy w doborze folii stretch lub masz inne pytania? Zapraszamy do wypełnienia formularza.