Już teraz kup folię stretch hurtowo w Rzeszów

Niemal każde przedsiębiorstwo działające w wybranych sektorach przemysłu w Rzeszowie, w województwie podkarpackim, a także w innych miejscach naszego kraju, do transportowania towarów oraz ich magazynowania wykorzystuje jako produkt opakowaniowy folię stretch. Serdecznie zachęcamy do sprawdzenia Oferty w tym zakresie, jaka prezentuje Zakład Produkcji Folii Efekt Plus.

Kolorowa folia stretch vs. folia rozciągliwa transparentna

Oferujemy produkty w kolorze lub transparentne – w zależności od zapotrzebowania klienta. Co więcej, istnieje możliwość doboru odpowiedniego stopnia zabarwienia folii rozciągliwej, jej grubości, rozciągliwości czy też szerokości rolek. Jeśli posiadasz już sprecyzowane wymagania, skontaktuj się z naszym Działem Handlowym.

Folia maszynowa, ręczna, jumbo

Sprawne i szybkie owijanie ładunków na paletach, a także pojedynczych przesyłek możliwe jest dzięki zastosowaniu w tym celu konfekcjonowanej folii jumbo w postaci folii maszynowej lub też folii stretch do wykorzystania ręcznego. Ostatni spośród wymienionych rodzajów folii rozciągliwej jest przydatny szczególnie w przypadku owijania przed transportowaniem lub magazynowaniem małych produktów.

Zastosowanie produktu – folia do owijania palet, paczek

Zastosowanie dostępnej w naszej firmie folii stretch ręcznej, maszynowej, jumbo, z zakładkami, minirap oraz pre-stretch w kolorze lub transparentnej jest bardzo różnorodne. Posiadamy odbiorców funkcjonujących w różnych dziedzinach przemysłu, toteż liczne są również formy zastosowania naszej folii rozciągliwej. Owijanie palet przed transportem czy magazynowaniem to tylko jeden z przykładów.