Hurtowe zakupy folii stretch

 

Poszukujesz folii stretch o wysokich właściwościach, w hurtowych ilościach w Radomiu, jego okolicach, a także reszcie województwa mazowieckiego. Jesteśmy liderem produkcji folii stretch w Polsce, a także jedną z czołowych firm oferujących usługi z tego zakresu na terenie Europy. Serdecznie zachęcamy do przeanalizowania naszej Oferty lub bezpośredniego kontaktu z Działem Handlowym.

Rozciągliwy stretch w Radomiu

 

Zakład Produkcji Folii Efekt Plus oprócz dostarczania swym odbiorcom transparentnej folii stretch, wytwarza również jej kolorowy zamiennik wykorzystywany w specyficznych przypadkach w trakcie transportu i magazynowania towarów. Kolorowa folia stretch oprócz pełnienia wszystkich funkcji folii transparentnej może również świetnie zabezpieczać paczki czy tez całe palety przed wzrokiem osób niepowołanych, a także przed promieniowaniem słonecznym.

Stretch jumbo i maszynowy

Wybierz folię stretch jumbo, jeśli chciałbyś skorzystać z możliwości konfekcjonowania jej na mniejsze rolki z możliwością późniejszego zastosowania jako maszynowa lub ręczna. Lub po prostu od razu zamów prosto od producenta folię maszynową albo ręczną.

Potrzebujesz pomocy w doborze folii stretch lub masz inne pytania? Zapraszamy do wypełnienia formularza.

W jakim celu warto stosować?

Możliwości zastosowania folii stretch jest bardzo wiele. Standardowo wykorzystuje się ją jako produkt opakowaniowy do owijania paczek, palet przeznaczonych do wysyłki czy też przechowywania, jednak nie ma w tym zakresie ograniczeń – klient po nabyciu folii stretch może wykorzystywać ją dowolnie.