Odpowiednie zabezpieczenie towaru jest zagadnieniem, które od wieków towarzyszy transportowi i magazynowaniu. W dzisiejszych czasach wybór odpowiedniego materiału opakowaniowego, które pozwoli na bezpieczne przewożenie bądź przechowywanie towarów jest znacznie prostszy. Obecnie na rynku coraz większą popularność w tej materii zdobywa folia stretch, która pozwala na bezpieczne, wygodne i tanie zabezpieczanie przesyłek, paczek i innych towarów.

Zalety folii stretch

Folia do owijania posiada szereg zalet, które zapewniają jej coraz większy udział w rynku materiałów opakowaniowych. Przede wszystkim folia stretch jest niezwykle wytrzymała. Wysoka odporność na uszkodzenia uzupełniana jest znaczną rozciągliwością, co pozwala na jej łatwe wykorzystanie. Wśród zalet folii stretch nie sposób wymienić również jej niskiej ceny oraz tego, że występuje w różnych wariantach, dzięki czemu łatwo dopasować ją do swoich potrzeb.

 

 

 

Folia do owijania Puławy

Zakład Produkcji Folii Efekt-Plus jest renomowanym producentem folii stretch, którą oferuje również dla klientów w Puławach. Swoim klientom oferujemy najwyższej jakości produkty oraz indywidualne podejście do każdego zamówienia. Po uprzednim kontakcie jesteśmy w stanie dopasować oferowany przez nas produkt do specyfiki branży, w której operuje klient.

folia stretch puławy

Potrzebujesz pomocy w doborze folii stretch lub masz inne pytania? Zapraszamy do wypełnienia formularza.

Dostępne rodzaje folii do owijania

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór folii stretch najwyższej jakości. Oferujemy folię ręczną, folię maszynową, folię z zakładkami, folię MINI RAP oraz folię Jumbo. Wszystkie rodzaje folii do owijania występują w różnych wariantach grubości, rozciągliwości oraz w różnych kolorach. Zachęcamy do kontaktu!