Już teraz kup folię stretch hurtowo w Poznaniu

Wszystkie osoby prowadzące własną działalność gospodarczą w województwie wielkopolskim (ale także poza jego granicami), w której folia stretch jest niezbędna jako materiał opakowaniowy, zachęcane są do złożenia hurtowego zamówienia wybranego rodzaju folii z działu Oferta Zakładu Produkcji Folii Efekt Plus. Do wyboru folie najlepszej jakości o wybranej grubości, szerokości, rozciągliwości, a także kolorze.

 

Kolorowa folia stretch vs. folia rozciągliwa transparentna

W zależności od wybranego rodzaju folii rozciągliwej – transparentnej lub kolorowej, w rezultacie takie możliwości zakupu otrzymamy. Różnice pomiędzy kolorową a przezroczystą (transparentną) folią dotyczyć będą jej maksymalnej i minimalnej grubości, a co za tym idzie również rozciągliwości. Dodanie czynnika barwiącego zmienia nieco właściwości folii, stąd też wspomniane ograniczenia.

Folia maszynowa, ręczna, jumbo

W ofercie firmy Efekt Plus osoby zainteresowane nabyciem folii stretch znajdą folię ręczną, maszynową, a także jumbo. Najbardziej odpowiednia folia do owijarki to – jak sama nazwa wskazuje – folia maszynowa, z kolei ręczną wykorzystuje się do owijania mniejszych produktów. Bardziej szczegółowe dane dotyczące poszczególnych podtypów folii udostępnia nasz Dział Handlowy, z którym zachęcamy się skontaktować.

Zastosowanie produktu – folia do owijania palet, paczek

Folia stretch bardzo często stosowana jest do pakowania towarów przed wysyłką (w formie paczek lub na paletach) albo przed umieszczeniem w magazynie. Dzięki swoim właściwościom ładunek zostaje zabezpieczony przed zabrudzeniem, wgnieceniami, zarysowaniami, a także przedostaniem się promieni słonecznych. Powstaje jednak coraz więcej nowych przykładów zastosowania folii do owijania. To produkt o bardzo uniwersalnym zastosowaniu, niezbędny w branży logistyczneh, magazynowej, produkcyjnej i wielku innych.