Dlaczego folia stretch?

Transport i magazynowanie towarów to ogromne branże, które nie mogłyby funkcjonować bez odpowiednich materiałów opakowaniowych. Spośród nich od lat coraz większą popularność zdobywa folia stretch, której właściwości pozwalają w bezpieczny sposób transportować i magazynować najróżniejsze towary. Największe zalety folii stretch to jej wytrzymałość, rozciągliwość i niska cena.

Rozciągliwy stretch w Pabianicach

Wiodącym producentem folii stretch w Polsce jest Zakład Produkcji Folii Efekt Plus, który prowadzi sprzedaż również w Pabianicach. Lata funkcjonowania na rynku polskim i zagranicznym nauczyły nas, że każda branża wymaga indywidualnego podejścia, dlatego chętnie dostosowujemy zamówienie do specjalnych potrzeb naszych klientów.

Dostępne rodzaje folii stretch

ofercie Zakładu Produkcji Folii Efekt Plus znajduje się wiele rodzajów folii stretch: folia MINI RAP, ręczna, maszynowa, jumbo oraz ręczna i maszynowa z zakładkami. Każdy rodzaj folii występuje w różnych wariantach kolorystycznych, o różnej grubości i rozciągliwości. Pozwala to na dobranie jej do indywidualnych potrzeb niemal każdej branży.

Potrzebujesz pomocy w doborze folii stretch lub masz inne pytania? Zapraszamy do wypełnienia formularza.

W jakich branżach sprawdzi się folia stretch?

Folia stretch to materiał opakowaniowy, który doskonale sprawdzi się w niemal każdej branży. Powszechnie wykorzystywana jest ona zarówno do zabezpieczania wytrzymałych materiałów budowlanych, jak również delikatnych i podatnych na uszkodzenia towarów, np. ze szkła.