Do czego wykorzystuje się folię stretch

Niebywałe właściwości folii stretch sprawiają, że wykorzystywana jest ona niemal w każdej branży. Dzięki wysokiej wytrzymałości i rozciągliwości doskonale nadaje się do opakowania zarówno twardych wytrzymałych materiałów, jak również delikatnych towarów. Nie powinno więc dziwić, że możemy zobaczyć zabezpieczone folią stretch zarówno materiały budowlane, jak i żywność. Folia stretch nadaje się idealnie do transportu i magazynowania większości towarów.

Wytrzymały stretch w Ostrowcu Świętokrzyskim

 

Zakład Produkcji Folii Efekt Plus świadczy swoje usługi zarówno w Ostrowcu Świętokrzyskim, jak i innych częściach kraju. Oferujemy możliwość dopasowania zamówienia pod indywidualne potrzeby klienta.

Folia stretch maszynowa i ręczna

 

W naszej ofercie znajdą Państwo różne rodzaje folii, które różnią się od siebie ze względu na rozciągliwość, grubość czy kolor. Prowadzimy sprzedaż zarówno maszynowej folii stretch, jak również folii ręcznej. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu. Nasi eksperci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Potrzebujesz pomocy w doborze folii stretch lub masz inne pytania? Zapraszamy do wypełnienia formularza.

Dla kogo folia stretch

Folia stretch jest produktem, który nada się zarówno na dużą skalę przemysłową, jak również do niewielkiego użytku. Wykorzystuje się ją w międzynarodowych przedsiębiorstwach oraz małych firmach czy nawet w domach prywatnych. Ze względu na niską cenę jest jednym z najczęściej stosowanych materiałów opakowaniowych na świecie.