Już teraz kup folię stretch hurtowo w Opole

Jako lider produkcji folii stretch firma Efekt Plus zachęca wszystkich odbiorców z Opola, jego najbliższych okolic, reszty województwa opolskiego, a także innych części kraju do kontaktowania się w sprawie zakupu w hurtowych ilościach i cenach folii rozciągliwej. Nim skontaktujesz się z naszym Działem Handlowym, sprawdź szczegółową Ofertę na stronie internetowej.

Kolorowa folia stretch vs. folia rozciągliwa transparentna

Osoby kupujące produkt opakowaniowy, jakim jest folia stretch, w Zakładzie Produkcji Folii Efekt Plus, mogą liczyć na dbałość o wysokie parametry techniczne (kleistość, sprężystość czy rozciągliwość folii). Dotyczy to zarówno podstawowej formy folii – transparentnej, a także tej w kolorze do zastosowania w specjalnych okolicznościach.

Folia maszynowa, ręczna, jumbo

Oprócz tego, że oferujemy folię rozciągliwą w czterech wariantach jakościowych (standard, power, super power, a także ultra), nasi klienci mogą wybierać również spośród podstawowych rodzajów dostępnych rolek – od najmniejszej ręcznej, przez maszynową, aż po jumbo z przeznaczeniem do konfekcjonowania na mniejsze rolki nadające się do wykorzystania ręcznego lub automatycznego.

Zastosowanie produktu – folia do owijania palet, paczek

 

Folia stretch znajduje tak szeroki wachlarz zastosowań dzięki stosunkowo niskiej cenie w stosunku do innych produktów opakowaniowych. Wykorzystanie maksymalnego rozciągu folii będzie tym bardzkiej efektywne, jeśli wykorzystamy do owijania specjalnie w tym celu zaprojektowane maszyny. Owijanie palet czy paczek będzie jeszcze bardziej sprawne i ekonomiczne.