Już teraz kup folię stretch hurtowo w Olsztynie

Chcesz ustabilizować towar przewożony na paletach lub wykorzystać folię stretch do zabezpieczania towaru w inny sposób? Śmiało już teraz przejdź do sekcji Oferta na naszej stronie, by bliżej zapoznać się z szeroką gamą produktów prezentowanych przez Zakład Produkcji Folii Efekt Plus. Zachęcamy do kontaktu klientów z Olsztyna, najbliższych okolic, całego województwa warmińsko-mazurskiego, a także innych regionów Polski.

Kolorowa folia stretch vs. folia rozciągliwa transparentna

Na całym świecie od lat wykorzystuje się folię rozciągliwa transparentną i tę w kolorze w celu zabezpieczania różnego rodzaju towarów. Zrewolucjonizowała ona przemysł opakowaniowy i wciąż zyskuje nowych zwolenników. Firma Efekt Plus oferuje folię kolorową (np. czarną czy białą) oraz folię transparentną o wybranych właściwościach. Sprawdź wszystkie możliwości w Ofercie.

Folia maszynowa, ręczna, jumbo

Wszystkie dostępne w ZPF Efekt Plus rodzaje folii rozciągliwej – jumbo z możliwością konfekcjonowania na maszynową, maszynowa do wykorzystania w owijarce oraz ręczna spełniają podstawową funkcję zabezpieczającą produkty o najróżniejszych kształtach, wielkości czy wadze. Najczęściej jednak klienci stosują ja do zabezpieczania towarów na paletach.

Zastosowanie produktu – folia do owijania palet, paczek

Jak już wcześniej wspominaliśmy, folia produkowana w naszej formie najczęściej wykorzystywana jest do owijania palet, jednak jej zastosowanie jest niemal nieograniczone. Z folii rozciągliwej korzysta większość gałęzi przemysłu. Wszystko dzięki jej uniwersalności, a także nowoczesnym technologiom produkcyjnym pozwalającym na coraz większe doskonalenie tego produktu opakowaniowego.