Folia stretch – idealny materiał opakowaniowy

Prawidłowe zabezpieczenie towaru jest niezbędną czynnością, którą trzeba wykonać przed jego magazynowaniem czy transportem. Zarówno przechowywanie jak i transport mogą wiązać się bowiem z uszkodzeniami lub całkowitym zniszczeniem towaru. Do zabezpieczania przedmiotów można wykorzystać wiele materiałów, jednak najlepiej sprawdzi się folia stretch. Posiada ona szereg zalet, które czynią z niej idealny materiał opakowaniowy. Poza wysoką wytrzymałością folia stretch charakteryzuje się również rozciągliwością, łatwością w użyciu oraz niską ceną.

Folia do owijania Nowy Sącz

Zakład Produkcji Folii Efekt Plus jest renomowanym polskim producentem folii stretch, który prowadzi dystrybucję na terenie Polski i innych krajów Europy. Oferowana przez nas folia stretch dostępna jest również w Nowym Sączu. Swoim klientom poza najwyższej jakości materiałem opakowaniowym oferujemy również możliwość indywidualnego dostosowania zamówienia do specyfiki branży.

Folia do owijania nowy sacz

Potrzebujesz pomocy w doborze folii stretch lub masz inne pytania? Zapraszamy do wypełnienia formularza.

Dostępne rodzaje folii stretch

Oferta Zakładu Produkcji Folii Efekt Plus zawiera szeroki wybór folii stretch, dzięki czemu z łatwością odnajdą Państwo produkt najlepiej dostosowany do potrzeb Państwa działalności. Wśród oferowanych rodzajów folii stretch znajdą państwo folię ręczną, maszynową, folię Jumbo, MINI RAP oraz folię z zakładkami. Ponadto wszystkie rodzaje folii posiadają różne wersje kolorystyczne oraz występują w różnych wariantach grubości i rozciągliwości. Zachęcamy do kontaktu.