Folia stretch – idealny materiał opakowaniowy

 

Zabezpieczanie towarów do transportu i magazynowania jest niezwykle odpowiedzialnym zadaniem, którego niedopilnowanie może narazić firmę na ogromne straty. Z tego względu w niemal każdej branży poszukuje się najlepszego materiału opakowaniowego, który połączy w sobie wytrzymałość, łatwość pakowania oraz niską cenę. Dokładnie takie zalety posiada folia stretch, która od lat szturmem zdobywa rynek materiałów opakowaniowych. Folia do owijania jest nie tylko wytrzymała, ale również rozciągliwa, co znacznie ułatwia opakowywanie. Jej ogromną zaletą jest występowanie w wielu wariantach – w różnych kolorach, grubościach czy szerokościach. Po dodaniu do tego niskiej ceny otrzymujemy idealny materiał opakowaniowy, do którego przekonuje się coraz więcej osób.

Folia stretch Mielec

Zakład Produkcji Folii Efekt-Plus jest renomowanym polskim producentem najwyższej jakości folii stretch. Sprzedaż folii do owijania prowadzimy między innymi w Mielcu, gdzie podobnie jak w reszcie kraju oferujemy swoim klientom doskonałe warunki współpracy. Nasza oferta to nie tylko najwyższej jakości folia stretch, ale również możliwość dopasowania zamówienia pod indywidualne wymagania danej branży.

Potrzebujesz pomocy w doborze folii stretch lub masz inne pytania? Zapraszamy do wypełnienia formularza.

Dostępne rodzaje folii stretch

ofercie Zakładu Produkcji Folii Efekt-Plus znajdą Państwo następujące rodzaje folii stretch:

  • Folia ręczna;
  • Folia maszynowa;
  • Folia Jumbo;
  • Folia z zakładkami;
  • Folia MINI RAP.

Ponadto każdy rodzaj folii stretch występuje w różnych wariantach kolorystycznych, oraz w różnej grubości. Wszystkich zainteresowanych zakupem folii do owijania zapraszamy do kontaktu.