Już teraz kup folię stretch hurtowo w Łodzi

Jesteś zainteresowany kupnem folii stretch w Łodzi, okolicach lub innej części województwa łódzkiego i całego kraju? Zapraszamy do kontaktu z Działem Handlowym renomowanego producenta folii stretch, lidera w swojej branży, firmy Efekt Plus.

Kolorowa folia stretch vs. folia rozciągliwa transparentna

Folia stretch w rolkach, jaką możesz już teraz zamówić do wykorzystania w swoim przedsiębiorstwie lub jako osoba prywatna, dostępna jest w dwóch wersjach – transparentnej oraz w kolorze. Oba te produkty różnią się od siebie właściwościami technicznymi (np. stopniem rozciągu), które opisujemy szczegółowo w zakładce Oferta. Jeśli zależy Ci na jak najlepszej rozciągliwości, wybierz folię bezbarwną, natomiast poszukując materiału najlepiej maskującego Twoją przesyłkę czy paletę, wybierz kolorową folię stretch.

Folia maszynowa, ręczna, jumbo

Rodzaj folii stretch (ręczna, maszynowa czy też jumbo), na jaką decydują się nabywający ją klienci zależny jest od jej wykorzystania. Osoby wykorzystujące jej na mniejszą skalę wybierają zazwyczaj folię ręczną, natomiast więksi odbiorcy zakupujący folię w sposób hurtowy, a później stosujący ją jako folię do owijarki, częściej wybierają dwa pozostałe rodzaje – maszynową i jumbo. Porównaj te trzy rodzaje produktów w sekcji Oferta na stronie.

Zastosowanie produktu – folia do owijania palet i paczek

Główną zaletą folii stretch oprócz wytrzymałości jest jej wielofunkcyjność i możliwość zastosowania niemalże bez ograniczeń. Ile osób wykorzystujących rozciągliwą folię stretch, tyle opcji jej zastosowania. W Polsce rozciągliwa folia dość popularna jest w transporcie i magazynowaniu paczek, ale nie tylko. Doskonale sprawdza się również w przypadku przechowywania i przewożenia palet z różnego rodzaju towarami.

Możesz być też zainteresowany nabyciem folii do owijarki w innej lokalizacji: