Zastosowanie folii stretch

 

Nieodpowiednie zabezpieczenie towaru do transportu czy magazynowania może prowadzić do jego uszkodzenia, a co za tym idzie wysokich strat finansowych. Aby tego uniknąć należy zadbać o odpowiednio bezpieczne opakowanie. Folia stretch jest jednym z najbardziej popularnych materiałów opakowaniowych na świecie. Jej wytrzymałość i odporność w połączeniu z niską ceną sprawiają, że jej wykorzystanie jest najbardziej optymalnym sposobem zabezpieczania najróżniejszych towarów.

Wytrzymały stretch w Legnicy

 

Jeśli poszukujesz najwyższej jakości folii stretch do owijania towarów to skontaktuj się z Zakładem Produkcji Folii Efekt Plus. Sprzedaż folii prowadzimy nie tylko na terenie Legnicy i województwa dolnośląskiego, ale również w innych regionach Polski.

Folia stretch ręczna i maszynowa

 

Zakład Produkcji Folii Efekt Plus to renomowany producent folii stretch. W swojej ofercie posiadamy różne rodzaje folii, między innymi folię ręczną i maszynową czy folię Jumbo. Wszystkich zainteresowanych wysokiej jakości folią stretch zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Potrzebujesz pomocy w doborze folii stretch lub masz inne pytania? Zapraszamy do wypełnienia formularza.

Do czego nada się folia stretch

 

Możliwości wykorzystania folii stretch jest bardzo wiele. Sprawdzi się ona zarówno w działalności przemysłowej, jak również do użytku domowego. Najczęściej folia stretch wykorzystywana jest do zabezpieczania towarów przy transporcie bądź magazynowaniu. Jej wytrzymałość i niska cena sprawiają, że jest idealnym materiałem opakowaniowym.