Prawidłowe opakowanie towarów jest kluczowym elementem skutecznego ich zabezpieczenia przed transportem czy magazynowaniem. Zaniechanie tego działania, lub wykonanie je z wykorzystaniem nieodpowiedniego materiału opakowaniowego może doprowadzić do uszkodzenia lub całkowitego zniszczenia towaru, a co za tym idzie znacznych strat finansowych.

Z tego względu firmy i osoby prywatne na całym świecie poszukują najlepszego sposobu na skuteczną ochronę towarów. Folia do owijania posiada szereg zalet, które sprawiają, że doskonale nadaje się do tego zadania. Są to przede wszystkim wysoka wytrzymałość, rozciągliwość oraz dostepność w różnych wariantach. Nie bez znaczenie jest również niska cena folii stretch, która pozwala na jej swobodne wykorzystanie w większych ilościach bez znacznego zwiększenia kosztów.

 

Folia do owijania Kutno

Zakład Produkcji Folii Efekt-Plus to renomowany, polski producent folii stretch, który swoje produkty oferuje również w Kutnie. W swoich działaniach kierujemy się nie tylko dostarczaniem najwyższej jakoś folii do owijania, ale również indywidualnym podejściem do każdego klienta. Oferujemy możliwość dopasowania zamówienia do indywidualnych potrzeb danej branży.

folia stretch kutno

Potrzebujesz pomocy w doborze folii stretch lub masz inne pytania? Zapraszamy do wypełnienia formularza.

Dostępne rodzaje folii stretch

 

W ofercie Zakładu Produkcji Folii Efekt-Plus znajdą państwo następujące rodzaje folii stretch:

  • Folia ręczna
  • Folia maszynowa
  • Folia z zakładkami
  • Folia Jumbo
  • Folia MINI RAP

Ponadto każdy rodzaj folii do owijania dostępnych jest w różnych wariantach – grubości, rozciągliwości oraz w różnych kolorach. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu!