Folia stretch – idealny materiał opakowaniowy

Odpowiednie magazynowanie i transportowanie towarów jest kluczem do sprawnego funkcjonowania niemal każdej branży. Kluczem do tego, aby nie uległy one zniszczeniu w trakcie przewozu bądź magazynowania jest ich odpowiednie zabezpieczenie. W tym celu stosowane są różne materiały, jednak najlepszym z nich jest coraz popularniejsza folia stretch. Jej zalety są bowiem widoczne gołym okiem. Folia do owijania jest przede wszystkim bardzo wytrzymała, odporna na uszkodzenia mechaniczne, deszcz czy wiatr. Ponadto dzięki swojej rozciągliwości stretch jest bardzo wygodny w zastosowaniu, a jego niska cena sprawia, że zawsze „dla pewności” można stworzyć kolejną warstwę zabezpieczającą. Folia stretch występuje w różnych rozmiarach i kolorach, dzięki czemu każdy może dopasować ją do swoich potrzeb.

Folia stretch Krosno

Zakład Produkcji Folii Efekt-Plus jest renomowanym producentem wytrzymałej folii stretch. Swoje działania prowadzimy zarówno w kraju jak i poza jego granicami. Produkowana przez nasz zakład folia do owijania dostępna jest również w Krośnie. Swoim klientom zapewniamy nie tylko najwyższej jakości folię stretch, ale również możliwość dopasowania zamówienia do indywidualnych potrzeb.

Potrzebujesz pomocy w doborze folii stretch lub masz inne pytania? Zapraszamy do wypełnienia formularza.

Dostępne rodzaje folii stretch

Zakład Produkcji Folii Efekt-Plus oferuje różne rodzaje folii stretch. W naszej ofercie znajdą państwo folię ręczną, folię maszynową, Jumbo, folię z zakładkami oraz folię MINI RAP. Ponadto wszystkie rodzaje folii występują w różnych wariantach kolorystycznych i w różnej grubości. Wszystkich zainteresowanych zakupem folii stretch od renomowanego polskiego producenta zachęcamy do kontaktu.