Już teraz kup folię stretch hurtowo w Krakowie

Zapraszamy do zapoznania się z folią stretch dostępną u renomowanego producenta, w Zakładzie Produkcji Folii Efekt Plus. W zależności od tego, czego poszukujesz – folii ręcznej czy tej używanej w owijarce palet – dobierz odpowiednią jej rozciągliwość. W tym zakresie Twój wybór może paść na jeden z czterech podstawowych stopni rozciągu folii dostępny prosto od producenta: ultra (największy wskaźnik rozciągu), super powerpower oraz standard (najmniejszy wskaźnik rozciągu).

Kolorowa folia stretch vs. folia rozciągliwa transparentna

Jako jedną z opcji wyboru pomiędzy rodzajami folii stretch ZPF Efekt Plus udostępnia w standardzie folię transparentną, a także kolorową. Alternatywa dla rozciągliwej folii przezroczystej w formie tej zabarwionej powstała z myślą o konkretnym przeznaczeniu – kolorową (np. czarną czy białą) folią wykorzystuje się w trakcie przewożenia towarów lub ich rozróżnienia podczas składowania.

Folia maszynowa, ręczna, jumbo

W ofercie producenta folii stretch znajdują się trzy podstawowe jej rodzaje – w zależności od zapotrzebowania nabywcy – rozciągliwa folia ręczna, folia maszynowa, a także jumbo. Folię jumbo konfekcjonuje się na mniejsze rolki, te później są wykorzystywane ręcznie lub służą jako folia do owijarki. Wszystkie trzy wspomniane rodzaje folii opisane są bardziej szczegółowo w dziale Oferta Zapraszamy do przeanalizowania tych propozycji. W przypadku pytań zapraszamy do kierowania zapytań.

NASZ KONSULTANT POMOŻE CI W DOBORZE ODPOWIEDNIEJ FOLII STRETCH

Zastosowanie produktu – folia do owijania palet, paczek

Jak już wcześniej wspomniano, folię wykorzystuje się przeważnie do owijania paczek czy palet, a także innego rodzaju przesyłek. Folia stretch do pakowania, jaka cieszy się największą popularnością to oczywiście ta bezbarwna, czyli transparentna. Osoby transportujące wybrane produkty często sięgają też po czarną. Chronią w ten sposób przewożoną lub magazynowaną paczkę przed promieniami UV.

Możesz być też zainteresowany nabyciem folii do owijarki w innej lokalizacji: