Zastosowanie folii stretch

Folia stretch to ceniony materiał opakowaniowy stosowany niemal w każdej branży. Jej właściwości takie jak wysoka wytrzymałość czy spora rozciągliwość sprawiają, że idealnie nadaje się ona do zabezpieczania najróżniejszych towarów zarówno na czas transportu jak i magazynowania. Zakład Produkcji Folii Efekt Plus oferuje możliwość dopasowania zamówienia pod indywidualne potrzeby klienta.

Wytrzymały stretch w Koszalinie

 

Swoje usługi jako wiodący producent folii stretch w Polsce świadczymy nie tylko na terenie Koszalina czy województwa zachodniopomorskiego, ale również w innych regionach kraju. Wśród naszych klientów i kontrahentów cieszymy się nienaganną opinią.

Folia stretch ręczna i maszynowa

 

Zakład Produkcji Folii Efekt Plus w swojej ofercie posiada różne rodzaje folii, między innymi folię stretch ręczną i folię stretch maszynową. Jak wskazują same nazwy różnią się one sposobem w jaki wykorzystuje się je do opakowywania produktów.  Wybór folii uzależniony jest od konkretnych wymogów klienta. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Potrzebujesz pomocy w doborze folii stretch lub masz inne pytania? Zapraszamy do wypełnienia formularza.

Do czego nada się folia stretch?

 

Folia stretch to materiał, który jako opakowanie może być wykorzystywany niemal do każdego produktu. Folia stretch wykorzystywana jest do owijania zarówno ciężkich, wytrzymałych materiałów, jak również produktów delikatnych, a nawet organicznych. Jej wykorzystanie opłaca się zarówno na mała, jak i dużą skalę.