Już teraz kup folię stretch hurtowo w Kielcach

 

Zakład Produkcji Folii Efekt Plus zachęca do przeanalizowania swojej OfertyWarunków sprzedaży, a także do kontaktu w kwestii zakupu folii stretch wszystkie osoby zainteresowane nie tylko z okolic Kielc i województwa świętokrzyskiego, ale także całej Polski. Jesteśmy liderem produkcji folii stretch w kraju i za granicą.

Kolorowa folia stretch vs. folia rozciągliwa transparentna

Folia przezroczysta wykorzystywana jest w trakcie magazynowania czy przewożenia towarów wtedy, kiedy istnieje potrzeba kontrolowania zawartości przesyłki. Z kolei, kiedy nadawca nie chce, by towary były widoczne, stosuje w takich przypadkach folię kolorową. Nasi odbiorcy wybierają więc produkt pozwalający na łatwa identyfikację lub maskowanie towarów na paletach.

Folia maszynowa, ręczna, jumbo

Istnieje kilka możliwości wykorzystania folii rozciągliwej. W celu owinięcia wybranego rodzaju produktów wykorzystać można folię ręczną (przeważnie dla zabezpieczenia pojedynczych przesyłek) czy też folię jumbo konfekcjonowaną na folię maszynową z przeznaczeniem do obwijania głównie towarów na paletach.

Zastosowanie produktu – folia do owijania palet, paczek

Dlaczego folia stretch jest tak popularnym materiałem opakowaniowym coraz częściej i chętniej wykorzystywanym w każdej dziedzinie życia? Wszystko zawdzięczamy jej licznym zaletom i właściwościom fizyko-chemicznym. Pozwala między innymi na zabezpieczenie owiniętego towaru przed wilgocią czy kurzem.