Zastosowanie folii stretch

 

Folia stretch jest idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto potrzebuje zabezpieczyć swoje produkty przed zniszczeniem zarówno w trakcie magazynowania jak i transportu. Jej właściwości pozwalają na wykorzystanie w niemal każdym rodzaju produktu i dają gwarancję, że prawidłowo opakowany towar nie ulegnie uszkodzeniu.

Wytrzymały stretch w Kaliszu

 

Zakład Produkcji Folii Efekt Plus swoim klientom oferuje najwyższej jakości folię stretch, której zamówienie dostosowujemy pod indywidualne potrzeby klienta. Nasze usługi świadczymy nie tylko w Kaliszu i województwie Wielkopolskim, ale także na terenie całej Polski.

Folia stretch ręczna i maszynowa

 

W naszej ofercie znajdziecie państwo szeroki wybór folii stretch najwyższej jakości. Zakład Produkcji Folii Efekt Plus oferuje między innymi folię ręczną oraz maszynową. Niezależnie od wybranego rodzaju i sposobu pakowania przy pomocy folii, wykorzystanie każdego jej rodzaju zapewnia odpowiednie bezpieczeństwo przewożonym czy magazynowanym towarom. Wszystkich zainteresowanych folią stretch zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie państwa pytania.

Potrzebujesz pomocy w doborze folii stretch lub masz inne pytania? Zapraszamy do wypełnienia formularza.

Do czego nada się folia stretch

 

Transport czy magazynowanie produktów wymaga odpowiedniego ich zabezpieczenia przed uszkodzeniami. W tym celu stosuje się folię stretch, której niska cena sprawia, że jest ona coraz częstszym wyborem w każdej branży. Folia stretch wykorzystywana jest nie tylko w celach przemysłowych, ale również do użytku domowego.