Folia stretch – idealny materiał do zabezpieczania towarów

Transport czy magazynowanie towarów często wiążą się z ryzykiem ich uszkodzenia. Aby tego uniknąć niezbędne jest ich skuteczne zabezpieczenie tak przed uszkodzeniami mechanicznymi, jak i brudem, kurzem czy wilgocią. Do tego celu wykorzystywanych jest wiele materiałów opakowaniowych, a wśród nich również folia stretch. Z roku na rok popularność folii do owijania rośnie. Dzieje się tak ze względu na jej istotne zalety, takie jaki wytrzymałość, rozciągliwość, łatwość w wykorzystaniu czy niską cenę. Wszystko to sprawia, że folia stretch wykorzystywana jest w niemal każdej branży, od spożywczej po budowlaną.

Folia do owijania Jelenia Góra

Zakład Produkcji Folii Efekt Plus to renomowany, polski producent wysokiej jakości folii stretch. Swoje produkty dystrybuujemy między innymi w Jeleniej Górze. O jakości naszej folii stretch świadczy nie tylko szerokie grono odbiorców w Polsce i innych krajach Europy, ale również szereg zdobytych certyfikatów i nagród.

folia stretch jelenia gora

Potrzebujesz pomocy w doborze folii stretch lub masz inne pytania? Zapraszamy do wypełnienia formularza.

Dostępne rodzaje folii stretch

 

W zależności od tego jaki towar wymaga zabezpieczenia najlepiej sprawdzą się różne rodzaje folii stretch. Zakład Produkcji Folii Efekt Plus w swojej ofercie posiada:

  • Folię ręczną – idealną do ręcznego owijania produktów,
  • Folię maszynową – przeznaczoną do wykorzystania w maszynach owijających,
  • Folię MINI RAP – o niewielkich gabarytach,
  • Folię Jumbo – służącą do konfekcjonowania, czyli przewijania na folię ręczną lub maszynową,
  • Folię z zakładkami – folia ręczna lub maszynowa z wzmocnionymi bokami o szerokości ok. 1 cm.

Ponadto wszystkie rodzaje folii stretch występują w różnych wariantach grubości, rozciągliwości oraz w różnych kolorach. Zachęcamy do kontaktu oraz składania zamówień i zapytań!