Folia do owijania to materiał opakowaniowy, który na przestrzeni ostatnich lat zdobył sobie wierne grono zwolenników. Trudno się temu dziwić bowiem szerokie zalety folii stretch pozwalają określać ją mianem idealnego materiału opakowaniowego. Do podstawowych zalet stretchu należy jego wytrzymałość, która pozwala dobrze chronić owinięte towary. Nie bez znaczenia jest także jej wysoka rozciągliwość – dzięki niej nawet owijanie przedmiotów o nieregularnych kształtach nie stanowi problemu. Folia stretch jest ponadto znacznie tańsza od innych materiałów opakowaniowych, więc jej przewagą jest nie tylko efektywność, ale również cena.

Folia do owijania Jasło

Zakład Produkcji Folii Efekt Plus oferuje najwyższej jakości folię stretch. Nasze produkty dostępne są na terenie całej Polski – również w Jaśle. Rozumiejąc różnice wynikające ze specyfiki różnych branż oferujemy możliwość dopasowania zamówienia pod indywidualne wymagania Klienta.

folia stretch jaslo

Potrzebujesz pomocy w doborze folii stretch lub masz inne pytania? Zapraszamy do wypełnienia formularza.

Dostępne rodzaje folii stretch

Jedną z zalet folii stretch to jest, to że występuje ona w różnych rodzajach, dzięki czemu łatwo dopasować ją do swoich potrzeb. W ofercie Zakładu Produkcji Folii Efekt Plus znajdą Państwo następujące rodzaje folii do owijania:

  • Folia ręczna;
  • Folia maszynowa;
  • Folia Jumbo;
  • Folia MINI RAP;
  • Folia z zakładkami.