Folia stretch – idealny materiał opakowaniowy

Niezależnie od tego czy mowa o materiałach budowlanych czy żywności niemal każdy towar może ulec uszkodzeniu lub zniszczeniu. Odpowiedni materiał opakowaniowy to gwarancja bezpiecznego transportu czy magazynowania towaru. Właśnie dlatego jego wybór jest tak istotny niemal w każdej branży. Od lat rosnącą popularnością cieszy się wykorzystanie do tego celu folii stretch. Posiada ona szereg zalet, które sprawiają, że doskonale nadaje się do wykorzystania w każdej branży. Wysoka wytrzymałość pozwala dobrze chronić towary, rozciągliwość ułatwia owijanie, a niska cena nie naraża budżetu na zbyt wysokie koszty. Folia do owijania jest więc idealnym materiałem opakowaniowym, który ochroni każdy towar przed uszkodzeniem.

Potrzebujesz pomocy w doborze folii stretch lub masz inne pytania? Zapraszamy do wypełnienia formularza.

Wytrzymały stretch w Inowrocławiu

Zakład Produkcji Folii Efekt-Plus jest renomowanym producentem folii stretch, który prowadzi sprzedaż również na terenie Grudziądza. Oferujemy najwyższej jakości produkt, który doskonale zabezpieczy każdy towar do magazynowania czy transportu. Oferujemy możliwość indywidualnego dopasowania zamówienia do specyfiki każdej branży.

Dostępne rodzaje folii stretch

ofercie Zakładu Produkcji Folii Efekt-Plus znajduje się folia do owijania o różnej grubości i rozciągliwości. Do wyboru są również różne kolory produktu. Rodzaje dostępnej folii:

  • Folia ręczna;
  • Folia maszynowa;
  • Folia Jumbo;
  • Folia z zakładkami;
  • Folia MINI RAP.