Folia stretch – idealny materiał opakowaniowy

Odpowiednie zabezpieczenie produktów czy towarów jest kwestią obowiązkową niemal w każdej branży. Jej niedopilnowanie oznaczać bowiem może znaczne straty związane z uszkodzeniem lub całkowitym zniszczeniem towaru. Z tego względu wybór odpowiedniego materiału opakowaniowego jest tak istotny. Od lat ogromną popularnością cieszy się wykorzystanie do tego celu folii stretch. Folia do owijania posiada szereg zalet, które czynią ją niemal idealną w większości branż – jest wytrzymała, rozciągliwa, tania, wygodna w użyciu oraz występuje w różnych kolorach. Barwa folii stretch ma znaczenie, gdy np. chcemy dodatkowo ochronić produkty przed promieniami UV. Wszystkie cechy folii stretch sprawiają, że jest ona idealnym materiałem opakowaniowym.

Potrzebujesz pomocy w doborze folii stretch lub masz inne pytania? Zapraszamy do wypełnienia formularza.

Wytrzymały stretch w Grudziądzu

Zakupu folii stretch najlepiej dokonać bezpośrednio u renomowanego producenta. Tylko najwyższa jakość materiału opakowaniowego daje gwarancję jego skuteczności. Zakład Produkcji Folii Efekt-Plus od lat zajmuje się produkcją najbardziej wytrzymałej i rozciągliwej folii stretch. Swoje produkty sprzedajemy również w Grudziądzu. Nasi klienci cenią nas nie tylko za najwyższej jakości folię stretch, ale również za możliwość indywidualnego dopasowania zamówienia do potrzeb.

Dostępne rodzaje folii stretch

ofercie Zakładu Produkcji Folii Efekt-Plus znajdą państwo folię ręczną, maszynową, Jumbo, folię z zakładkami, oraz folię MINI RAP. Dodatkowo każdy rodzaj folii występuje w różnych wariantach rozciągliwości i grubości. Klient może również wybrać kolor folii stretch.