Już teraz kup folię stretch hurtowo w Gorzowie Wielkopolskim

 

Spraw, że przewożone, przeładowywane lub magazynowane przez Ciebie towary nie zniszczą się, nie przedostanie się do nich wilgoć. Co więcej w przypadku wybrania odpowiedniego rodzaju folii stretch przesyłki albo towar nałożony na palety nie obsuną się i nie będą przemieszczać bez potrzeby. Przejdź do zakładki Oferta, by dowiedzieć się więcej lub skontaktuj się bezpośrednio z naszym Działem Handlowym.

Kolorowa folia stretch vs. folia rozciągliwa transparentna

Jeśli istnieje taka potrzeba, klient wybiera folię stretch wyprodukowaną w taki sposób, by posiadała odpowiednią transparentność (przejrzystość). Jest to cecha przydatna szczególnie wtedy, kiedy przewożone towary powinny być z łatwością rozpoznawane bez konieczności ich rozpakowywania. W przeciwnym wypadku wykorzystuje się folię kolorową, na przykład czarną o odpowiedniej ilości barwnika.

Folia maszynowa, ręczna, jumbo

Folia wielowarstwowa produkowana w ZPF Efekt Plus dostępna jest w trzech wersjach – ręcznej, maszynowej, jumbo. Oprócz takiego rozróżnienia, klient ma jeszcze do wyboru odpowiedni stopień jej rozciągnięci świadczący o jakości. Można tu wyróżnić wersję standard, a także odpowiednio bardziej rozciągliwe – power, super power i ultra.

Zastosowanie produktu – folia do owijania palet, paczek

Oprócz wyżej wspomnianej cechy, jaką jest zabezpieczanie towaru obwiniętego folią stretch przed  wilgocią. Co ważne, folia posiada jednocześnie właściwości pozwalające pakunkom na „oddychanie” – para wodna i tlen posiadają swobodne możliwości rotacji. Ta właściwość, a także inne cechy folii rozciągliwej pozwalają na szerokie jej zastosowanie w różnych dziedzinach życia.