Folia stretch – idealny materiał do zabezpieczania towarów

Uszkodzenia towarów w trakcie transportu czy magazynowania potrafią przysporzyć firmie znacznych strat finansowych i wizerunkowych. Aby do tego nie dopuścić stosuje się materiały opakowaniowe, które mają odpowiednio zabezpieczyć różnego rodzaju towary. Spośród różnych możliwości coraz większą popularność zdobywa wykorzystanie w tym celu folii stretch. Posiada ona bowiem szereg zalet, które czynią z niej idealny materiał opakowaniowy. Folia do owijania jest nie tylko wytrzymała, jej zaletą jest również duża rozciągliwość oraz to, że jej wykorzystanie zabezpiecza przed wilgocią, kurzem czy brudem. Cena folii stretch to również jej spora zaleta, gdyż jest to jeden z najtańszych materiałów do zabezpieczania opakowań.

folia stretch glogow

Folia do owijania Głogów

Zakład Produkcji Folii Efekt Plus oferuje sprzedaż swoich produktów również w Głogowie. Każda partia folii stretch wysyłana do naszych Klientów jest dokładnie testowana tak, aby produkt spełniał najwyższe standardy wytrzymałości i rozciągliwości. O jakości produkowanej przez nas folii do owijania świadczą otrzymane liczne nagrody i certyfikaty.

Potrzebujesz pomocy w doborze folii stretch lub masz inne pytania? Zapraszamy do wypełnienia formularza.

Dostępne rodzaje folii stretch

W ofercie Zakładu Produkcji Folii Efekt Plus znajdą Państwo szeroki wybór najwyższej jakości folii stretch. Oferujemy folię ręczną, maszynową, Jumbo, MINI RAP oraz folię z zakładkami. Wszystkie rodzaje folii dostępne są w różnych wariantach grubości, rozciągliwości oraz w różnych wersjach kolorystycznych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu.