Folia stretch w Gliwicach

Zapraszamy do zapoznania się z Ofertą i kontaktu z naszym Działem Handlowym wszystkich odbiorców z Gliwic, okolic, a także innych zakątków województwa śląskiego oraz reszty Polski. Zakład Produkcji Folii Efekt Plus jest czołowym producentem folii w całym kraju, a także jednym z liderów na rynku europejskim.

Stretch transparentny i kolorowy

Udostępniamy swym klientom dowolność w wyborze między transparentną folią rozciągliwą oraz tą barwioną na wybrany kolor – na przykład czarny czy biały. Osoby zamawiające ten rodzaj produktu muszą być jednak świadome, że kolorowa folia stretch dostępna jest w wybranych grubościach (od 17 do 35 mikronów). Wszystkie pozostałe szczegóły dotyczące cech oferowanych produktów znajdują się na łamach naszego serwisu, możesz je także uzyskać po skontaktowaniu się z naszym biurem.

Rodzaje folii

Folie stretch ręczne pakowane są automatycznie dla klienta w zabezpieczających je kartonach (po 6 sztuk w każdym kartonie), co znacznie niweluje możliwość uszkodzenia tego produktu opakowaniowego w trakcie magazynowania oraz transportu. Oprócz folii ręcznej możesz zakupić również hurtowe ilości folii maszynowej oraz jumbo do konfekcjonowania.

Potrzebujesz pomocy w doborze folii stretch lub masz inne pytania? Zapraszamy do wypełnienia formularza.

Owijaj paczki i palety

Ze względu na to, że folia stretch staje się coraz częściej wybieranym materiałem opakowaniowym, co roku producenci przykładają jeszcze większą wagę do procesu produkcyjnego, a odbiorcy wynajdują co raz to nowsze sposoby na jej wykorzystanie w różnych dziedzinach życia.