Już teraz kup folię stretch hurtowo w Gdańsku

Lider produkcji folii stretch, firma Efekt Plus stawia w swych działaniach nie tylko na jakość i funkcjonalność wytwarzanych materiałów opakowaniowych, ale również przykłada niezwykłą wagę do dbałości o środowisko. Dowodem na to są liczne certyfikaty w tym najważniejsze System Zarządzania Jakością ISO 9001 oraz System Zarządzania Środowiska ISO 14001. Dzięki dobrym stopniu rozciągliwości produkowanej w zakładzie folii stretch, nabywca wykorzysta finalnie przy owijaniu mniej produktu, powstanie mniej odpasu, a on sam zaoszczędzi pieniądze.

Kolorowa folia stretch vs. folia rozciągliwa transparentna

Oprócz wyżej wspomnianej wydajności folii stretch, inną zaletą jest możliwość kupienia jej w kolorze. Dlatego też nabywcy chcący zabezpieczyć dodatkowo przewożony lub magazynowany towar (np. przed negatywnym skutkiem działania promieni słonecznych) wybierają czarną folię stretch. Dość duże zapotrzebowanie na rynku jest również na folię stretch w kolorze białym.

Folia maszynowa, ręczna, jumbo

Chcesz szybko i skutecznie obwinąć folią ładunek w sposób automatyczny poprzez wykorzystanie owijarki? Sprawdź Ofertę na folię maszynową lub jumbo do konfekcjonowania na mniejsze rolki. Jeśli z kolei wolisz zawijać w towar w sposób dokładny i oszczędny, to do zabezpieczenia paczki wykorzystaj folię ręczną. Wybór należy co Ciebie.

Zastosowanie produktu – folia do owijania palet, paczek

Wcześniej wspominaliśmy już o zastosowaniu czarnej folii rozciągliwej do zabezpieczania towarów przed wglądem niepowołanych osób lub też działaniem promieni UV. Ponadto każdy rodzaj folii stretch działa zabezpieczająco przeciw uderzeniom, wilgoci i przemieszczaniu się ładunku na palecie.

Możesz być też zainteresowany nabyciem folii do owijarki w innej lokalizacji: