Hurtowe zakupy folii stretch

 

Swoje zakupy rozciągliwej folii w ZPF Efekt Plus możesz rozpocząć od odwiedzenia sekcji FAQ, gdzie znajdziesz najczęstsze pytania klientów i odpowiedzi na nie. Zwróć ponadto uwagę na to, że wychodząc naprzeciw oczekiwaniom odbiorców, udostępniamy produkty w wybranej jakości – standard, power, super power oraz ultra.

Rozciągliwy stretch w Elblągu

W naszym dziale Oferta znajdziesz przygotowaną propozycję dla odbiorców nie tylko z Elbląga i okolicy, ale również reszty województwa warmińsko-mazurskiego oraz z całej Polski. Jesteśmy liderem produkcji wysokiej jakości folii stretch i decydując się na nasze produkty stawiasz na sprawdzone rozwiązania.

Stretch jumbo i maszynowy

Folia rozciągliwa dostępna w Zakładzie Produkcji Folii „EfektPlus” to możliwość zakupu różnorodnych produktów, w zależności od zapotrzebowania. Klienci mogą przykładowo zdecydować się na stretch w wersji maszynowej lub jumbo. Tę ostatnią konfekcjonuje się później do wykorzystania maszynowego.

Potrzebujesz pomocy w doborze folii stretch lub masz inne pytania? Zapraszamy do wypełnienia formularza.

W jakim celu warto stosować?

 

Towar odpowiednio owinięty folią rozciągliwą będzie stabilnie utrzymywał się na palecie podczas przewozu czy transportu. Stretch przydaje się również w przypadku mniejszych artykułów, dzięki czemu nie są ona narażone na wszelkiego typu uszkodzenia mechaniczne. Co więcej, może on zabezpieczać przed przedostaniem się do przesyłki promieni słonecznych. Wszystko zależne jest od zakupionego rodzaju folii.