Transport i magazynowanie towarów to ogromne gałęzie gospodarki, które każdego dnia angażują miliony ludzi na całym świecie. Przedsięwzięcia te łączy wiele czynników wśród których znajdziemy między innymi potrzebę odpowiedniego zabezpieczenia towarów. Do celu tego wykorzystuje się różne materiały, jednak w ciągu ostatnich lat za zdecydowanie najbardziej uniwersalny uznawana jest folia stretch. Jej zalety to przede wszystkim wysoka wytrzymałość, rozciągliwość, łatwość w użyciu oraz niska cena. Wszystko to pozwala na jej wygodne wykorzystanie i pewność, że zabezpieczone przy jej pomocy towary nie ulegną uszkodzeniu czy zniszczeniu.

Folia stretch Dębica

Zakład Produkcji Folii Efekt-Plus to renomowany producent folii stretch, który oferuje swoje produkty również w Dębicy. Swoim klientom gwarantujemy nie tylko najwyższej jakości produkty, ale również indywidualne podejście i możliwość dopasowania zamówienia do szczególnych wymagań.

folia stretch debica

Potrzebujesz pomocy w doborze folii stretch lub masz inne pytania? Zapraszamy do wypełnienia formularza.

Dostępne rodzaje folii stretch

W zależności od potrzeb najlepiej sprawdzają się różne rodzaje folii stretch. Zakład Produkcji Folii Efekt-Plus posiada szeroką gamę produktów, dzięki czemu każdy z łatwością wybierze folię idealnie spełniającą osobiste wymagania. W naszej ofercie znajdą Państwo folię ręczną, maszynową, folię jumbo, folię z zakładkami oraz folię MINI RAP. Wszystkie dostępne rodzaje folii stretch występują w różnych wariantach grubości i rozciągliwości. Zachęcamy do kontaktu!