Hurtowy zakup folii stretch

ZPF Efekt Plus, krajowy lider produkcji folii stretch, a jednocześnie jeden z czołowych liderów w produkcji folii w Europie zaprasza do sprawdzenia swojej Oferty wszystkich hurtowych odbiorców zainteresowanych współpracą na terenie Dąbrowy Górniczej, jej najbliższych okolic, jak i dalszych lokalizacji na terenie województwa śląskiego. Dostarczamy najlepszej jakości folię stretch spełniającą wysokie wymagania klientów.

Jaki stretch wybrać?

 

Oprócz standardowo dostępnej folii stretch bezbarwnej (przezroczystej, transparentnej), udostępniamy również folię rozciągliwą w kolorze, w tym – folię czarną oraz białą. Sprawdź dostępne opcje z tego zakresu, jakie oferują poszczególne marki naszej firmy, w tym – Efekt Stretch PlusHigh Slip50 Layer Stretchm7 czy też e7. Każda z nich posiada odmienne właściwości, które dopasować można do rodzaju prowadzonej działalności i zapotrzebowania.

Kup folię w Dąbrowie Górniczej

To samo dotyczy podstawowych rodzajów foli stretch, które są dostępne w sprzedaży. Mowa tu oczywiście o folii jumbo, folii maszynowej, a także folii ręcznej, w przypadku których dopasowac można pod własne wymagania grubość folii, szerokość rolki, jej wagę, zabarwienie folii do owijania, a także jej stopień rozciągliwości wiążący się bezpośrednio z jej jakością i wytrzymałością.

Owijanie palet i inne zastosowania

Najczęściej foli stretch wykorzystywana bywa jako materiał opakowaniowy, do owijania produktów jako pojedyncze paczki, a także całe segmenty towarów transportowane i magazynowane na paletach. W każdym przypadku należy dobrać odpowiednie parametry folii do owijania. Jeśli nie jesteś pewien, jakiej folii potrzebujesz, skontaktuj się z naszym biurem.

Potrzebujesz pomocy w doborze folii stretch lub masz inne pytania? Zapraszamy do wypełnienia formularza.