Już teraz kup folię stretch hurtowo w Częstochowie

Oferujemy najlepszej jakości i wytrzymałości folię stretch zdobywającą coraz większą popularność w przeciągu ostatnich latach. Dzieje się tak za sprawą jej niebywałych właściwości pozwalających na zastosowanie tego produktu opakowaniowego w coraz większej liczbie dziedzin przemysłu w Polsce i na Świecie.

Kolorowa folia stretch vs. folia rozciągliwa transparentna

Jedną z alternatywnych opcji dla folii stretch jest wersja produktu w kolorze czarnym. Czarna folię rozciągliwą wykorzystuje się często do maskowania zapakowanego ładunku. Również ten rodzaj folii produkuje się w trzech podstawowych typach – jako folia stretch jumbo, folia stretch maszynowa, a także folia stretch ręczna. W zależności od zapotrzebowania odbiorcy.

Folia maszynowa, ręczna, jumbo

Jedna z alternatywnych opcji dla folii stretch jest wersja produktu w kolorze czarnym. Czarna folię rozciągliwą wykorzystuje się często do maskowania zapakowanego ładunku. Również ten rodzaj folii produkuje się w trzech podstawowych typach – jako folia stretch jumbo, folia stretch maszynowa, a także folia stretch ręczna. W zależności od zapotrzebowania odbiorcy.

Zastosowanie produktu – folia do owijania palet, paczek

 

Oprócz wyżej wspomnianego przykładu zastosowania folii czarnej wymienić można również bardziej uniwersalne przyczyny wykorzystania folii stretch jako produktu opakowaniowego. Jest świetnym zabezpieczeniem przechowywanego, magazynowanego, a także przewożonego produktu przed wilgocią, zabrudzeniem oraz uszkodzeniami powstałymi w sposób mechaniczny.