Hurtowe zakupy folii stretch

 

Coraz częściej przedsiębiorcy z różnych branż decydują się na hurtowy zakup folii stretch służącej w zabezpieczeniu towarów w trakcie transportu, a także przechowywania. Zwracają oni szczególną uwagę na jakość zakupionej folii rozciągliwej, która gwarantuje dostarczone towaru na miejsce w nienaruszonym stanie.

Rozciągliwy stretch w Chorzowie

Już teraz zapraszamy do przeanalizowania naszej Oferty, gdzie opisujemy poszczególne właściwości techniczne poszczególnych produktów. Zapraszamy również do kontaktu w celu uzyskania specjalistycznego wsparcia oraz dodatkowych informacji. Skontaktuj się z nami nie tylko wtedy, kiedy chciałbyś kupić folię stretch w Chorzowie, okolicach, reszcie województwa śląskiego – dostarczamy nasze produkty do odbiorców w całej Polsce.

Stretch jumbo i maszynowy

Możesz nabyć u nas zarówno bezbarwny, przezroczysty stretch, jak i ten w wybranym kolorze, na przykład czarnym czy białym. Oprócz tego klienci mogą zgłaszać się do nas po typową folię stretch ręczną (oraz w alternatywie z zakładkami jako zastąpienie folii pre-stretch), a także maszynową i jumbo z przeznaczeniem do wykorzystania mechanicznego.

Potrzebujesz pomocy w doborze folii stretch lub masz inne pytania? Zapraszamy do wypełnienia formularza.

W jakim celu warto stosować?

 

Dzięki temu, że ten rodzaj tworzywa opakowaniowego jest bardzo rozciągliwy, ich ożywanie w prywatnej i zawodowej praktyce jest bardzo łatwe. Nic więc dziwnego, że folia stretch zyskuje coraz więcej zwolenników upowszechniających wykorzystanie folii stretch w najróżniejszych dziadzinach przemysłu. Główne sposoby jej wykorzystania to obwijania paczek lub pełnych palet z towarami przeznaczonymi do wysyłki czy magazynowania.