Stretch dla Twojej firmy w Bytomiu

Zakład Produkcji Folii Efekt Plus jako lider produkcji folii stretch w Polsce udostępnia swoją ofertę dla odbiorców hurtowych w Toruniu, najbliższych okolicach, reszcie województwa kujawsko-pomorskiego, a także innym regionom w kraju i za granicą. Produkty wytwarzane przez nasza firmę są szeroko rozpoznawalne w środowiskach branżowych całej Europy, a także na świecie.

Transparent czy kolor?

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, zachęcamy również do zapoznania się z poszczególnymi produktami dostępnymi w sprzedaży. Oprócz typowej folii pakowej transparentnej udostępniamy również kolorowa folię stretch o bardzo dobrych właściwościach. W zależności od wymagania klienta, wyróżniać się ona może świetnym kryciem produktów owijanych (pojedynczych paczek czy tez całych palet) lub też innymi właściwościami fizyko-chemicznymi.

Jumbo, maszynowa, ręczna

Podstawowym rozróżnieniem produktów dostępnych w naszej firmie jest podział na rozciągliwą folie ręczną, maszynową, a także jumbo z przeznaczeniem do konfekcjonowania na oba wcześniej wymienione rodzaje. Oprócz takiej klasyfikacji, bardzo często odbiorcy pragną rozgraniczać folie również ze względu na jakość i stopień rozciągliwości. Mowa tu oczywiście o folii ultra, folii super power, folii power, a także typowej folii standard.

Potrzebujesz pomocy w doborze folii stretch lub masz inne pytania? Zapraszamy do wypełnienia formularza.

Kiedy stosować folię stretch?

O rodzaju wybranej folii decyduje jej przeznaczenie. Inną folię wybierze hurtowy odbiorca, nieco inną mniejsza firma. Odmienna folia rozciągliwa wykorzystywana będzie w przypadku owijania ręcznego, inna w przypadku owijania maszynowego automatycznego. Zmieniać się będzie również jej przeznaczenie – raz skorzystają z niej osoby pragnące owijać małe pakunki, a raz ci zajmujący się magazynowaniem czy transportowaniem towarów na euro paletach.