Już teraz kup folię stretch hurtowo w Bydgoszczy

Zachęcamy wszystkich inwestorów zainteresowanych kupnem folii stretch o przeanalizowanie oferty producenta folii, lidera w swojej branży. Towar nabyty w firmie Efekt Plus wyróżniał się będzie bardzo wysoką jakością i zadowoli gusta nawet najbardziej wymagających klientów.

Kolorowa folia stretch vs. folia rozciągliwa transparentna

Jako producent folii stretch, Zakład Produkcji Folii Efekt Plus doradza swoim klientom względem najbardziej odpowiedniego rodzaju folii dopasowanej do ich działalności. Nieco inne zastosowanie znajduje transparentna folia stretch cechująca się lepszą rozciągliwością, a do innych celów wykorzystuje się rozciągliwą folię w kolorze. Stopień domieszki barwnika sprawia, że owinięty towar jest zabezpieczony wizualnie.

Folia maszynowa, ręczna, jumbo

Hurtowe nabycie folii stretch pozwoli na wykorzystanie jej wybranego rodzaju – ręcznej, maszynowej czy jumbo –  do paletyzacji. W przypadku zastosowania w automatycznym owijaniu (maszyny owijające działające automatycznie lub półautomatycznie), wybiera się od razu folię maszynową lub jumbo w celu konfekcjonowania. Wszystkie rodzaje dostępnej folii znajdziesz w dziale strony Oferta; jeśli informacje tam zawarte będą niewystarczające, zapraszamy do kontaktu.

Zastosowanie produktu – folia do owijania palet, paczek

Folia stretch jest materiałem opakowaniowym powszechnie wykorzystywanym w różnych branżach przemysłu polskiego i zagranicznego do zabezpieczania ładunków przewożonych w paczkach lub w postaci euro palet. Dzięki swoim uniwersalnym właściwościom fizyko-chemicznym, przeciwdziała ona przedostawaniu się wilgoci do przewożonego towaru, powodując brak zabrudzeń i zanieczyszczeń mechanicznych.

Możesz być też zainteresowany nabyciem folii do owijarki w innej lokalizacji: