Folia stretch – idealny materiał opakowaniowy

Wiele firm poszukuje najlepszego materiału opakowaniowego, który pozwoli ochronić towary przed zniszczeniem w transporcie czy magazynowaniu. Coraz więcej z nich wybiera do tego celu folię stretch. Folia do owijania posiada szereg zalet, które sprawiają, że doskonale nadaje się zabezpieczania niemal każdego rodzaju towaru. Należą do nich wysoka wytrzymałość, duża rozciągliwość, możliwość wyboru koloru oraz niska cena. Dodatkowym atutem jaki posiada folia do owijania jest fakt, że jej użycie jest bardzo proste i może być wykonywane zarówno maszynowo jak i ręcznie.

Potrzebujesz pomocy w doborze folii stretch lub masz inne pytania? Zapraszamy do wypełnienia formularza.

Wytrzymały stretch w Brodnicy

Najwyższej jakości folia stretch oferowana jest przez Zakład Produkcji Folii Efekt-Plus, który z powodzeniem prowadzi sprzedaż zarówno w Polsce, jak innych europejskich krajach. Jednym z miast, w którym dostępna jest nasz folia stretch jest Brodnica. Mając na uwadze indywidualne różnice między poszczególnymi branżami oferujemy dostosowanie zamówienia do szczególnych wymagań klienta.

Dostępne rodzaje folii stretch

Zakład Produkcji Folii Efekt-Plus oferuje folie stretch o różnej rozciągliwości, grubości oraz w różnych kolorach. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo:

  • Folia ręczna;
  • Folia maszynowa;
  • Folia Jumbo;
  • Folia z zakładkami;
  • Folia MINI RAP.