Już teraz kup folię stretch hurtowo w Bielsku-Białej

Zapraszamy do sprawdzenia szczegółowej Oferty oraz Warunków Sprzedaży wszystkie osoby zainteresowane rozciągliwą folią polietylenową dostępną w Zakładzie Produkcji Folii Efekt Plus. W celu uzyskania wyceny za hurtowy zakup tego produktu opakowaniowego, należy skontaktować się z naszym biurem. Z pewnością dobierzemy odpowiednią wersję oraz ilość folii stretch dla Twojego zapotrzebowania.

Kolorowa folia stretch vs. folia rozciągliwa transparentna

Oprócz standardowo wybieranej przezroczystej (transparentnej) folii stretch, w ramach produkcji udostępniamy również szczególny rodzaj tego produktu opakowaniowego, jakim jest folia rozciągliwa w wybranym kolorze. Sprawdź dostępność barw oraz właściwości takiej folii stretch na podstronie z ofertą, by przekonać się, że warto ją nabyć.

Folia maszynowa, ręczna, jumbo

Warto pamiętać, że oprócz trzech podstawowych rodzajów dostępnej folii rozciągliwej (jumbo, maszynowa oraz ręczna), możesz zamówić również folię w wybranej rozciągliwości – w wersji najbardziej optymalnej dla automatycznego nawijania – ultra, przez super power, power oraz tę najbardziej nadającą się do nawijania ręcznego, czyli standard.

Zastosowanie produktu – folia do owijania palet, paczek

Dlaczego folia stretch jest tak często stosowana w wielu dziedzinach życia codziennego, a głównie w procesie przewożenia i magazynowania towarów? Wszystko zawdzięczamy jej uniwersalności i szeregowi innych pozytywnych cech. Warto nadmienić choćby niebywałą wytrzymałość pozwalającą na wysoki poziom rozciągu oraz w ostateczności również bardziej ekonomiczne zużycie.