Już teraz kup folię stretch hurtowo w Białymstoku

Firma Efekt Plus jest czołowym producentem folii stretch w Polsce, może się poszczycić również szerokim uznaniem wśród odbiorców europejskich czy światowych. Klienci wybierają ten materiał opakowaniowy w różnych celach i ilościach, często hurtowo. Serdecznie zapraszamy do przeanalizowania naszej Oferty, a także szczegółowych Warunków sprzedaży. Jeśli zawarte tam inforamcje są niewystarczające, skontaktuj się z naszym Działem Handlowym.

Kolorowa folia stretch vs. folia rozciągliwa transparentna

Oferujemy oprócz najczęściej wybieranej folii rozciągliwej transparentnej również kolorową. Bywa ona szczególnie przydatna w przypadku zabezpieczania przesyłek przez wzrokiem osób niepowołanych do wglądu, a także do osłony towaru przed promieniami słonecznymi – mowa tu głównie o folii stretch w kolorze czarnym. Sprawdź koniecznie, w w jakim rozciągu, szerokości, grubości i wadze rolki dostępna jest nasza folia stretch w kolorze.

Folia maszynowa, ręczna, jumbo

Trzy podstawowe rodzaje dostępnych produktów opakowaniowych w ofercie Zakładu Produkcji Folii Efekt Plus to folia stretch ręczna, folia stretch maszynowa, a także folia stretch jumbo. Każdy z tych rodzajów może zostać wybrany przez nieco inny krąg odbiorców. Niektórzy spośród nich wykorzystują w trakcie pakowania automatyczne owijarki, natomiast inni poprzestają na ręcznym owijaniu paczek czy też towaru wyłożonego na palety euro.

Zastosowanie produktu – folia do owijania palet, paczek

 

Potocznie folię stretch określa się nie bez przyczyny jako folia „pakowa” lub po prostu „strecz”. Dzieje się tak ze względu na jej coraz większe rozpowszechnienie w zabezpieczaniu ładunków. Może być przykładowo wykorzystywana jako ochrona przesyłanych paczek, a także towarów magazynowanych. Nie sposób policzyć różne możliwości jej zastosowania. Przekonaj się, że warto już teraz zapytać o indywidualnie przygotowaną ofertę.