Folia do owijania jest produktem bardzo potrzebnym na dzisiejszym rynku i wykorzystywanym do różnych celów. Najczęściej używa się jej do owijania paczek, co pozwala na bezpieczny i wygodny transport. Folia do owijania jest niezwykle lekka dzięki czemu nie stanowi dodatkowego ciężaru. Folia rozciągliwa pozwala na dokładne dopasowanie do owijanego przedmiotu. Dobrze zabezpiecza przed wilgocią i innymi czynnikami.

Idealny materiał opakowaniowy

Uniwersalna folia ma szerokie zastosowanie. W zależności od jej grubości i wielkości, a także wytrzymałości, można ją stosować praktycznie do wszystkiego – remontów, osłony przed deszczem, zabezpieczenia przed zabrudzeniem itp.

Zastosowanie folii stretch

 

Folia stretch nadaje się przede wszystkim do owijania paczek i towarów, stanowi dobre zabezpieczenie podczas transportu. Dodatkowo unieruchamia owinięte przedmioty. Folia stretch jest bardzo wytrzymała, dlatego nadaje się do zabezpieczenia różnego rodzaju przedmiotów, od rowerów, opon, walizek podróżnych przez szkła, sprzęt elektroniczny, wózki dziecięce, aż po przedmioty delikatne. Folia stretch do owijania jest produkowana w różnej grubości i szerokości, którą można dobrać do potrzebnych wymiarów paczki, czy przedmiotu. Ważną cechą folii jest także jej rozciągliwość i kolor – ten dobiera się w razie potrzeby do wymagań klienta, kolorową folię stosuje się np. wtedy, gdy chce się zabezpieczyć towar przed promieniowaniem słonecznym.

Renomowany producent folii stretch

Zakład Produkcji Folii Efekt-Plus jest renomowanym producentem folii stretch działającym na rynku polskim i europejskim. W ofercie firmy znajdą Państwo folię stretch ręczną, maszynową, jumbo, folię z zakładkami oraz folię MINI RAP. Oferujemy różne warianty grubości, rozciągliwości oraz różne kolory folii. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu!