Efekt Plus Festiwal Swiatal

Producent Folii Stretch – Zakład Produkcji Folii Stretch, sponsorem Festiwalu Światła w Łodzi

Folia stretch ze względu na właściwości jest produktem, który ma wiele zastosowań. Towar ten najczęściej stosowany jest przez firmy produkcyjne, a także logistyczne. Dzięki elastycznym właściwościom, idealnie dopasowuje się do każdego rodzaju powierzchni.

Folia stretch swoje zastosowanie znalazła także w branży kosmetycznej, spożywczej oraz wiele innych.

Jakiś czas temu wspomnieliśmy, że folia stretch produkowana przez Zakład Produkcji Folii Efekt Plus była zastosowana do projektu artystycznego w Poznaniu. Projekt ten wzbudził bardzo duże zainteresowanie, czego efektem jest kolejna artystyczna realizacja z wykorzystaniem folii stretch firmy Efekt Plus.

Festiwal Swiatla w Lodzi

Takim oto sposobem Zakład Produkcji Folii został sponsorem jednego z projektów realizowanego podczas Festiwalu Światła w Łodzi.

Festiwal Światła w Łodzi 2019 pod czas którego zostanie wykorzystana folia stretch, ma już za sobą kilka udanych, cieszących się dużym powodzeniem edycji. Instalacja z wykorzystaniem folii stretch, będzie można zobaczyć w centrum Łodzi, pośród drzew na placu Komuny Paryskiej 3. Tematyka pracy nawiązuje do wizji człowieka, na którego nowoczesna technologia wpłynęła tak, że komórki uległy znaczącym modyfikacji.

Więcej informacji na temat Festiwalu Światła w Łodzi, znajdą Państwo na stronie internetowej:  http://www.lmf.com.pl