Elastyczna folia stretch do niskich temperatur

Folia stretch Frozen™ to nasze autorskie rozwiązanie dedykowane do owijania i magazynowania palet w niskich i szybko zmieniających się temperaturach. Dlaczego warto postawić na folię Frozen™? Zapraszamy do lektury.

Infografika o folii Frozen™

Folia Frozen™ – infografika

 

Folia nie tylko dla chłodni

Folia Frozen™ posiada unikatowy skład recepturowy, dzięki czemu oferuje doskonałe właściwości użytkowe – pewnie znosi skrajne i szybko zmieniające się temperatury, np. w chłodniach lub magazynach zewnętrznych. Folia zachowuje wysoką elastyczność bez względu na temperaturę, co oznacza, że może być stosowana do owijania produktów, które wymagają głębokiego mrożenia (nawet tymczasowego).

Dzięki swojej wysokiej kleistości, folia Frozen™ zapewnia doskonałe właściwości do owijania ładunków, co oznacza, że towar jest dobrze zabezpieczony podczas transportu, przechowywania i przetwarzania.

Folia stretch do mrożenia

Frozen™ to folia dpowiednia do zastosowań przemysłowych – jest idealna dla przedsiębiorstw przemysłowych, które zajmują się przechowywaniem, przetwarzaniem i transportem produktów wymagających głębokiego mrożenia. Dzięki jej właściwościom, produkty są dobrze zabezpieczone przed uszkodzeniami podczas transportu i przechowywania w niskich temperaturach.

Folia Frozen™ może być połączona (podczas procesu produkcyjnego) z uszlachetnieniem FOOD. Przez to może mieć bezpośredni kontakt z żywnością – znajdzie więc zastosowanie np. przy produkcji mięsa, gdzie owijane produkty muszą być składowane w niskich temperaturach. Doskonale sprawdzi się w magazynach o zmiennych temperaturach zależnych od pory roku i pogody. Zapraszamy do lektury o naszych pozostałych uszlachetnieniach folii stretch.

Podsumowując, folia stretch Frozen™ to doskonałe rozwiązanie dla firm, które potrzebują wysokiej jakości materiału do owijania produktów w niskich temperaturach. Dzięki swoim unikalnym właściwościom, folia Frozen™ zapewnia doskonałe parametry owijania, co oznacza, że materiały są dobrze zabezpieczone podczas transportu i przechowywania w trudnych warunkach.

Uszlachetnienie Frozen™ dedykowane jest dla folii ręcznej, folii stretch maszynowej oraz Jumbo (w dużych rolkach).